Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.
Kustovnica čínksa GOJI 100g priblížiť

Kustovnica čínska GOJI 100g

PLU 1763

2,71 € s DPH.

Výberové plody Goji z provincie Ningxia, ktorá sa nachádza na svahoch himalájskeho podhoria. Daruj Goji – daruješ zdravie!

More details

Vďaka výživnej pôde, veľtoku Žltej rieky bohatej na minerály a generáciám starostlivých obyvateľov sa kríčkom kustovnice veľmi darí. Táto oblasť je výnimočná pestovaním tej najkvalitnejšej a najvýživnejšej Goji na celom svete. Plody z tejto oblasti sú veľmi oceňované. Doprajte si aj Vy tieto čerstvé plody z ručného, výberového zberu v tej najvyššej kvalite v triede Exclusive. Plody Goji sú tým najprospešnejším sušeným ovocím na našej planéte. Tieto plody sa vyznačujú nasladlou chuťou a je možné ich na prvý pohľad poznať podľa neporušenej šupky a ich rovnakej veľkosti v balení. Oproti bežne dostupnému Goji na našom trhu sú tieto plody ľahko rozpoznateľné. Sú skutočne veľké a majú omnoho lepšie senzorické vlastnosti. Dosahujú najlepších nutričných hodnôt a sú najzdravšie. Plody sú bez pridaných konzervačných látok vo výnimočnej čistote.

Daruj Goji – daruješ zdravie!

Odporučená denná dávka: 10-30g (malá hrsť).

Zloženie:

100% sušené veľké plody Kustovnice -Goji

Výživové hodnoty v 100g výrobku:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Katarína Krasničanová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!