Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.
Hrozienka sultánky 250g BIO priblížiť

Hrozienka sultánky 250g BIO

PLU 2400

1,54 € s DPH.

Jedno z najznámejších a najrozšírenejších sušených ovocí na svete. Tieto Sultánky sa šetrne sušia na slnku, po dobu 3–5 dní

More details

Vďaka vyššiemu obsahu sacharidov, sú vynikajúcim zdrojom energie. Obsahujú tiež vitamín B1, B2 a rôzne minerály (horčík, fosfor, vápnik, železo). Neobsahujú pridaný cukor, oxid siričitý, ani žiadne iné konzervačné látky.

Sultánky sú špecifickou odrodou, ktorá pochádza z Turecka. Nazývajú sa aj “zlaté hrozienka”, vyrábajú sa predovšetkým z bieleho/zeleného či žltého hrozna. Počas procesu sušenia stmavnú. Neobsahujú semienka, sú väčšie, sladšie a šťavnatejšie. Celkovo vynikajú plnšou chuťou a mäkšou štruktúrou.

Použitie: Priama spotreba, používajú sa do koláčov, pečiva, karí, jogurtov, müsli, sušienok, krémov, pudingov, raňajkových cereálií , ovocných šalátov a podobne.

Zloženie:

hrozienka Sultánky*
*= z ekologického poľnohospodárstva

Výživové hodnoty v 100g výrobku:

Energia 1442kJ / 340kcal

Tuk 0,4g
– z toho Nasýtené mastné kyseliny 0,1g
Sacharidy 79,1g
– z toho Cukry 58,9g
Vláknina 4g
Bielkoviny 2,98g
Soľ 0,03g

24 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Katarína Krasničanová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!