Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.
Gumenné medvedíky VEGAN na váhu 100g priblížiť

Gumené medvedíky VEGAN na váhu 100g

1,50 € s DPH.

Gumové cukríky v tvare medvedíkov s plnou ovocnou chuťou jablka, pomaranča, citrónu, čiernych ríbezlí, malín a ananásu bez pridanej želatíny.
Cukríky nie sú vhodné pre deti do 3 rokov

Tovar na Váhu! Naberte si, čo Vám hrdlo ráči :)

More details

Zloženie
kukuričný sirup*, nerafinovaný trstinový cukor*, želírovcí prostriedok* (pektín), koncentrát z ovocnej šťavy* 3,7% (jablko* 0,9%, pomaranč* 0,77%, citrón* 0,52%, čierne ríbezle* 0,51%, maliny* 0,5%, ananás* 0,5%), okysľovací prostriedok (kyselina citrónová), regulárot kyslosti (citrít sodný), ovocné farbivá a extrakty z rastlín (tekvica*, jablko*, morská riasa*, svetlica*, baza*), prírodné arómy, poleva* (slnečnicový olej*, karnaubský vosk*)
*z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva (BIO)

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Lea Trvalcová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!