Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.
Chopollen 40%-ná Mliečna čokoláda s obnôžkovým peľom priblížiť

Chopollen čokoláda s obnôžkovým peľom 55%, 85g

3,99 € s DPH.

NOVINKA na Slovensku,značka CHOPOLLEN spája kvalitnú čokoládu a tradíciu včelárstva.Včelí peľ,ktorí tvorí posyp týchto čokolád zbieraju včielky ako svoju základnú potravu na zadnom páre nôh.Popri zaujímavej chuti má peľ veľa rôznorodých zdravotných benefitov

More details

Zloženie:
Horká čokoláda (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka), sušený včelí peľ 5,9%. Kakaová sušina v horkej čokoláda minimálne 55%. Výrobok môže obsahovať orechy, arašidy alebo mlieko.

Hmotnosť: 85g

Krajina pôvodu: Slovensko

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Lea Trvalcová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!