Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.
Semeno lucerny alfa alfa BIO 125g priblížiť

Semeno lucerny alfa alfa BIO 125g

PLU 1735

2,89 € s DPH.

Alfalfa semená lucerny, z ktorých klíčením získame krehké, výživné klíčky obsahujúce bielkoviny.

More details

Rovnako ako všetky klíčky, čerstvá zelenina a ovocie sú tým najideálnejším zdrojom vitamínov, minerálov a enzýmov. Posledné vedecké výskumy hovoria o vysoko preventívnych účinkoch klíčených semien proti nádorovým ochoreniam. Lucerna je vhodná pre ženy, ktorým dodáva ideálnu kombináciu vitamínu C a železa. Jej použitie je vhodné aj pri žalúdočných vredoch, žalúdočných problémoch, nadúvanie, pretože lucerna obsahuje takzvaný vitamín U - protivredový vitamín. Návod na prípravu: Semienka nasypeme na plytký tanier s rozprestretú vatou a niekoľkokrát denne je kropíme vodou tak, aby vata aj semienka boli neustále vo vlhku. Za 3 4 dni narastú klíčky, ktoré postupne striháme. Hotové klíčky môžeme uchovávať v chladničke. Najvhodnejšie použitie klíčkov je do hotových pokrmov - teplom sa znižuje obsah enzýmov.

Zloženie:

Semená lucerny

Energetické hodnoty:

Bielkoviny: 4,0 g

Sacharidy: 2,1 g (z toho cukry 0,2 g)

Tuky: 0,7 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 0,07 g)

Vláknina: 1,9. Popr. iné (cholesterol, vitamíny a pod)

Sodík 0,006 g

96 kJ/23 kcal

8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Katarína Krasničanová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!