Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.
Ľan hnedý mletý BIO RAW 250g priblížiť

Ľan hnedý mletý BIO RAW 250g

PLU 711

Na sklade

4,18 € s DPH.

Ľan je bohatým a obľúbeným zdrojom nenasýtených mastných kyselín omega 3. Obsahuje ligníny (fytoestrogény), je bohatý na vlákninu a minerály (vápnik, horčík, železo, fosfor, selén, zinok, meď).

More details

Tento ľan je už mletý, nakoľko v takejto podobe poskytuje telu možnosť plne využiť všetky nutričné látky, ktoré u celého ľanu iba prejdú tráviacim traktom. Ak si doma melieme ľan pred jeho použitím, jeho trvanlivosť je pomerne nízka. Oproti tomu tento mletý ľan je spracovaný špeciálnym postupom za studena, pri ktorom nie sú vylúčené tuky a preto vydrží bez žltnutia cca 9 mesiacov. Odporúčame skladovať ho v chladničke, čím jeho trvanlivosť predĺžite.

Použitie: Ideálne ako prísada do domáceho chleba, do šalátov, do jogurtu, cereálnych kaší, smoothies, a pod.

Pozn.: Vyššie uvedený text nie je zdravotným tvrdením, ktoré má za účel vyvolať v zákazníkovi dojem, že výrobok je potravina s pozitívnym dopadom na ľudské zdravie. Text je interpretáciou informácií z verejne dostupných zdrojov. Nakoľko od 14. 12. 2012 podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 nesmieme uvádzať vplyv potravín a väčšiny ich zložiek na ľudské zdravie – preto Vás prosíme, aby ste si dohľadali vplyv obsiahnutých látok daného výrobku na ľudské zdravie sami z verejne dostupných zdrojov. Ďakujeme za pochopenie!

Zloženie:

100% BIO RAW hnedý ľan mletý*.
*= Z ekologického poľnohospodárstva.

Energetické hodnoty:  2216kJ / 514kcal

Tuky 42g
– z toho Nasýtené mastné kyseliny 3,7g
Sacharidy 1,6g
– z toho Cukry 1,6g
Bielkoviny 18g
Vláknina 27g
Soľ 0,2g

8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Katarína Krasničanová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!