Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.
Ľan zlatý BIO 300g priblížiť

Ľan zlatý BIO 300g

PLU 156

Na sklade

2,09 € s DPH.

Ľanové semienko je bohatým zdrojom omega 3 mastných kyselín (ktoré chránia pred infarktom, mozgovou mŕtvicou a znižujú cholesterol), lignínu, vitamínov a minerálov.

More details

Ľanové semienko je bohatým zdrojom omega 3 mastných kyselín (ktoré chránia pred infarktom, mozgovou mŕtvicou a znižujú cholesterol), lignínu, vitamínov a minerálov.
Ľanové semienko ako bežný produkt, ktorý sa používa už celé stáročia, začína byť dnes cenný pre svoje vlastnosti, ktoré prispievajú k zdraviu. Orechová chuť ľanového semienka môže prispieť k lahodnosť mnohých pokrmov.

Použitie:
Namiesto jednej polievkovej lyžice margarínu alebo oleja môžete v receptoch použiť 3 polievkové lyžice mletého ľanového semienka. (Pečené výrobky budú rýchlejšie hnednúť.) Namiesto jedného vajíčka môžete v receptoch (lievance, dolky, koláče) použiť 1 polievkovú lyžicu mletého ľanového semienka plus 3 polievkové lyžice vody. (Nechajte vodu zmiešanú s namletým ľanovým semienkom najprv pár minút odstáť.) Mleté ľanové semienko môžete uchovať v chladničke až 90 dní bez toho, že by sa zmenila jeho chuť. Najlepšie však je zomlieť ho (v mlynčeku) tesne pred použitím. Ľanové semienko vcelku môže byť uchované pri izbovej teplote až jeden rok

Zloženie:
semená ľanu zlatého*.
*= Z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

Výživové hodnoty v 100g výrobku:
Tuky 42,2g
– z toho Nasýtené mastné kyseliny 3,7g
Sacharidy 28,9g
– z toho Cukry 1,6g
Bielkoviny 18,3g
Soľ 0,07g

8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Katarína Krasničanová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!