Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.
Tyčinka Lifebar PLUS maca baobab BIO RAW 47g priblížiť

Tyčinka Lifebar PLUS maca baobab BIO RAW 47g

PLU 1665

1,58 € s DPH.

Lifebar Plus prináša dokonalé spojenie výbornej chuti tyčiniek Lifebar a mocnej sily superfoods čiže superpotravín. To sú Lifebar Plus! Tieto RAW & BIO energetické tyčinky sú skvelým zdrojom zdravej energie pre Váš každodenný život alebo v okamihoch zvýšeného výkonu

More details

Presne vymeranú porciu harmónie koreňa maca a výživného baobabu dopĺňa dokonale sladkokyslá chuť čerešní a brusníc. Celkový súlad dotvára tá správna štipka ružovej himalájskej soli.
RAW & BIO chuťová extáza pre znalcov!

Jedna táto tyčinka Lifebar Plus obsahuje 3000 mmol TE, čo znamená, že pokrýva odporúčanú dennú dávku príjmu antioxidantov.

Antioxidanty (AOX) chránia bunky pred voľnými radikálmi, oxidačným poškodením a mnohými ďalšími ochoreniami. Denný príjem AOX by mal byť podľa USDA* min. 3000-5000 mmol TE**. Pri dnešnej bežnej strave ľudia konzumujú sotva cca 1200 mmol antioxidantov.

Lifebar čerešňová s MACO a baobabov = 3000mmol TE / jedna tyčinka 47g
* United States Department of Agriculture
** TE = štandardná jednotka antioxidačné aktivity

Lifebar Plus prináša dokonalé spojenie výbornej chuti tyčiniek Lifebar a mocnej sily superfoods čiže superpotravín. To sú Lifebar Plus! Tieto RAW & BIO energetické tyčinky sú skvelým zdrojom zdravej energie pre Váš každodenný život alebo v okamihoch zvýšeného výkonu.

Základ tyčiniek tvoria oriešky, semienka a sušené ovocie, ktoré sú doplnené vybranými superfoods pre ešte intenzívnejší výkon. Tyčinky sú sladené iba sušeným ovocím, neobsahujú rafinovaný cukor, umelé sladidlá ani stužené tuky, éčka či glutén.

Sú ručne vyrábané z tých najlepších tepelne nespracovaných BIO surovín pri teplote do 42°C, vďaka čomu si uchovávajú maximum prirodzených výživných látok. Živá kvalita plodín je zachovaná počas celého výrobného procesu, od pestovania surovín až po výslednú tyčinku a Lifebar tak spĺňa kritériá skutočne RAW kvality.

Lifebar Plus je koncentrovaná porcia vitamínov, minerálov, enzýmov a stopových prvkov v tej najprirodzenejšej podobe.
Vhodné na cesty, pri výkone, do kancelárie aj pri športe, sú vždy po ruke a pripravené uspokojiť tie najnáročnejšie požiadavky. Nielen na rýchle doplnenie energie a živín, ale aj pre maškrtné jazýčky.

Lifebar Plus je plnohodnotná strava pre všetkých, ktorí vedia žiť!

Zloženie:

datle*, mandle*, sušené čerešne* (8%), RAW kešu*, jemný prášok sušenej dužiny plodov baobabu* (5%), prášok z brusníc sušených mrazom* (4%), mandľová pasta*, maca mletá* (2 %), kryštalická himalájska soľ ružová
*= z ekologického poľnohospodárstva

Výživové hodnoty v 100g výrobku:

Tuky 12g
– z toho Nasýtené mastné kyseliny 1g
Sacharidy 51g
– z toho Cukry 44g
Vláknina 11g
Bielkoviny 7g
Soľ 0,1g

Energia 1491kJ / 357kcal

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Katarína Krasničanová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!