Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.
Krekry ľanové s chia semienkami bezgluténové BIO RAW 90g priblížiť

Bio Life crackers s chia semienkami bezgluténové BIO RAW 90g

PLU 1673

3,59 € s DPH.

Lifefood placky a krekry sú fantastickou alternatívou k tradičnému chlebu.
Sú bez gluténu a laktózy!

More details

Absolútne čisté RAW krekry.  Dokonalá chuť a chrumkavosť. Zlaté ľanové semienko a silou nabité chia semienka sú dôkazom, že v jednoduchosti je sila. Bohaté na proteín, vlákninu a obrovské množstvo výživných látok. Návrat do lona čistej prírody. Bez soli, bez korenia, bez byliniek – čistá chuť zlatého ľanového semienka a semienok chia. Vhodné pre SOS stravu (Salt-Oil-Sugar-free diet). Založené na zlatom ľanovom semienku, ktoré je bohaté na omega-3 mastné kyseliny, lignany a vlákninu.
Obohatené na proteín bohatými chia, ktoré obsahujú obrovské množstvo ďalších výživných látok. Nízky obsah cukrov, vysoký obsah vlákniny a rastlinného proteínu. Lifefood ľanové RAW krekry sú pomaly sušené pri teplote do 42°C, takže si uchovávajú všetky výživné látky. Sú vyrábané len z tých najlepších BIO surovín, bez gluténu, vegan a ručne vyrábané. Chrumkavé ľanové krekry sú vhodné ako výživná zdravá desiata alebo obed, vynikajúce sú samy o sebe, nalámané do šalátu či s nátierkou alebo dipom. Možností je neúrekom a vždy máte istotu, že pre svoje telo robíte to najlepšie!

Zloženie:

ľanové semienko zlaté* (90%), chia semienka* (Salvia hispanica) (10%)
*= z ekologického poľnohospodárstva

Výživové hodnoty v 100g výrobku:

Tuky 44g
– z toho Nasýtené mastné kyseliny 4g
Sacharidy 2g
– z toho Cukry 2g
Vláknina 29g
Bielkoviny 19g
Soľ 0,08g

Energia 2377kJ / 570kcal

24 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Lea Trvalcová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!