Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.
Jemné ovsené vločky bezgluténové475g priblížiť

Jemné ovsené vločky bezgluténové475g

PLU 56

3,29 € s DPH.

Skvelé bezlepkové ovsené vločky sú plné vlákniny. Pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva a prešli prísnou bezlepkovou kontrolou. Obsah gluténu je garantovaný menej ako  20 mg/kg.  Chutia výborne s mliekom, jogurtom alebo zmrzlinou.

More details

Pre potraviny označené ako “bezgluténové” platí obsah lepku menej než 20 mg/kg. Hranica pre obsah lepku v potravinách označených ako “veľmi nízky obsah gluténu” je maximálne 100 mg/kg. Tieto hodnoty sú stanovené podľa Nariadenia komisie (ES) č.41/2009. Toto nariadenie je záväzné v celom rozsahu a priamo uplatniteľné vo všetkých členských štátoch.

Zloženie:

*ovos
* suroviny z ekologického poľnohospodárstva

Neobsahuje: lepok, vajcia, sóju a laktózu

Nutričné hodnoty v 100 g:
Energia: 367 kcal / 1548 kJ
Bielkoviny: 12,3 g
Sacharidy: 61 g
- z toho cukry: 1 g
Tuky: 6,2 g
Vláknina: 9,2 g

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Lea Trvalcová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!