Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.
Tea Tree olej 100% čistý 11ml priblížiť

Tea Tree olej 100% čistý 11ml

PLU 480

Na sklade

6,35 € s DPH.

Olej z čajovníka austrálskeho (Tea Tree Oil) – 100% čistý olej. Má vynikajúce dezinfekčné, hojivé a antiseptické účinky. Uplatňuje sa v kozmetických prostriedkoch i liekoch. Neriedený je vhodný na ošetrenie pokožky pri akné, plesniach, ekzémoch, oparoch, spáleninách, po uštipnutí hmyzom a pri drobných rankách. K starostlivosti o nohy, ku kúpeľom a na kloktanie sa používa riedený.

More details

V akých prípadoch Vám Tea Tree olej pomôže:
Olej z čajovníka austrálskeho – Tea Tree Oil – je známy ako antiseptický, baktericídny a fungicídny prostriedok. Pre svoje silné dezinfekčné účinky sa preto hodí na ošetrenie rôznych kožných poranení.

Tea Tree Oil Vám pomôže pri ošetrovaní plesňí či ekzémov, ak Vás trápi akné alebo trpíte na opary. Vďaka svojim účinkom môžete Tea Tree Oil použiť aj pri uštipnutí hmyzom, bežných spáleninách a drobných rankách.

Výborných účinkov Tea Tree oleju sa využíva ďalej pri angíne a aftách.
Vďaka svojim vlastnostiam pôsobí Tea Tree olej ako univerzálna lekárnička a je tak vhodný do každej domácnosti.

Ako Tea Tree olej užívať:
Ak ošetrujete rôzne drobné ranky alebo iné kožné poranenia, používajte neriedený Tea Tree Oil. Pri angíne a aftách odporúčame Tea Tree olej užívať v zriedenej forme – 10 až 15 kvapiek oleja zmiešajte s 250ml vody. Túto zmes potom používajte na kloktanie.

Tea Tree olej – čo ste o ňom nevedeli:
Tea Tree Oil je číry až veľmi svetlo zlatý esenciálny olej čerstvej gáfrové farby. Získava sa z listov čajovníka austrálskeho (Melaleuca alternifolia), ktorý rastie najmä v Novom Južnom Walese v Austrálii. Európania ho objavili až v roku 1770 vďaka kapitánovi Cookovi.

Olej je povestný pre svoje vynikajúce dezinfekčné a antiseptické účinky. Tea Tree Oil (aj u nás sa vžil jeho anglický názov) sa hojne uplatňuje najmä v kozmetických a liečivých prípravkoch. Preukázateľné výsledky má pri ošetrovaní drobných poranení kože a pri starostlivosti o problematickú pokožku.

Firma Dr. Popov vo svojich výrobkoch používa najkvalitnejšiu originálnu austrálsku surovinu, ktorej 100% farmaceutická čistota je garantovaná austrálskymi štátnymi inštitúciami.

Zloženie:
100% Melaleuca alternifolia

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Lea Trvalcová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!