Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.
Tea Tree nosný olej 10ml priblížiť

Tea Tree nosný olej 10ml

PLU 479

Na sklade

2,85 € s DPH.

Nosný olej s obsahom oleja z čajovníka austrálskeho (Tea Tree Oil) – obsiahnuté látky pôsobia priaznivo pri nádche a uvoľňujú sliznice. Olej chráni pred podráždením pokožky v okolí nosa.

More details

Ako vám Nosný olej s Tea Tree olejom pomôže:
Nosný olej obsahuje látky, ktoré priaznivo pôsobia pri nádche a zároveň slúži na jej prevenciu. Obsiahnuté látky upokojujú sliznicu a pomáhajú k rýchlemu uvoľneniu upchatých nosných dutín.

Olej z čajovníka austrálskeho ochráni pokožku v okolí nosa pred mechanickým podráždením. Tea Tree Oil je známy pre svoje dezinfekčné a antiseptické účinky.

Spojenie Tea Tree oleja a prírodných silíc s aromaterapeutickými účinkami tak zaisťuje vynikajúce účinky výrobku.

Dr. Popov vo výrobkoch s Tea Tree olejom používa najkvalitnejšiu originálnu austrálsku surovinu, ktorej 100% farmaceutická čistota je garantovaná austrálskymi štátnymi inštitúciami.

Čo obsahuje Nosové olej s Tea Tree Oilem:
Nosný olej obsahuje unikátnu kombináciu oleja z čajovníka austrálskeho a ďalších prírodných silíc. Okrem Tea Tree oleja je vo výrobku použitá tiež mätová, eukalyptová a borovicová silica. 
Eukalyptová silica sa radí medzi najúčinnejšie éterické oleje, ktoré pomáhajú pri všetkých dýchacích ťažkostiach. Vyznačuje sa silnými antiseptickými účinkami. Mätová silica zmierňuje nachladnutie, získava sa z mäty priepornej. Borovicová silica blahodarne pôsobí pri infekcii dýchacích ciest a chrípke.

Použitie:
Rozotrieme 1-2 kvapky niekoľkokrát denne v okolí nosných dierok.

Zloženie:
Melaleuca Alternifolia, Olea Europaea, Mentha Piperita, Pinus Sylvestris, Eucalyptus globulus, Tocopherol and Ascorby palmitate, ascorbic Acid and Citric Acid, PEG 8

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Katarína Krasničanová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!