Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.

Olej tekvicový 100%

8,99 € s DPH.

100% Tekvicový olej vyrábaný tradičným spôsobom 
z tekvíc z oblasti malozlievského chotára od spoločnosti AMEON

More details

  • 500ml
  • 250ml

Olej vyrábaný z tekvicových semien pestovaných na Slovensku v malozlievskom chotári. Táto oblasť sa vyznačuje úrodnou hnedozemnou pôdou. Práve tento typ pôdy a klimatická oblasť s dostatkom slnečného svitu sú zárukou vysokej kvality tekvicových semien. Malozlievska pôda dodáva inak zelenému oleju jemne hnedo-oranžové sfarbenie, čím ho odlišuje od ostatných tekvicových olejov. 

Ručne vyrábané tekvicové oleje sa odlišujú jemnými rozdielmi v spôsobe výroby, vďaka ktorým sú jedinečné svojou typickou chuťou. Domáci výrobca musí mať cit pre tradičnú prípravu oleja a popri rodinnom recepte tiež potrebné vedomosti a zručnosti

10 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Katarína Krasničanová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!