Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.
100% Ovocná tyčinka MANGO priblížiť

100% Ovocná tyčinka MANGO

2,59 € s DPH.

Máš rád sušené ovocie? Tak ja som ešte lepšia. Nie som žiadny slabý kus a potrpím si na kvalite. Aj preto som vyrobená iba z manga, na 100 %! Sladučká exotická chuť ma navyše robí výnimočnou.

More details

Poznáte ten pocit, keď máte chuť na svieže letné exotické ovocie, avšak vonku sneží? Prípadne je leto, ale ovocné regály v obchodoch zívajú prázdnotou? Tak presne to trápilo aj nás. Vymysleli sme teda 100% ovocnú tyčinku, ktorá neobsahuje nič iné ako vaše obľúbené ovocíčko. Samotná tyčinka je tvorená zo sušeného manga, navrch sme ju ešte posypali lyofilizovaným (mrazom sušeným) mangom pre zvýraznenie lahodnej chuti. Takto zabalená vydrží leto i zimu a teší sa na vás rovnako, ako vy na ňu.

Zloženiesušený a lyofilizovaný mango
AlergényAlergény sú vyznačené podčiarknutím. Môže obsahovať stopy arašidov a iných orechov, sezamu a SO₂

11 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Lea Trvalcová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!