Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.
245 priblížiť

Mumio nočný výživný krém 50ml

PLU 425

4,97 € s DPH.

Mumio výživný nočný krém je mastný výživný nočný krém pre každodenné ošetrenie pleti pred spánkom

More details

Mumio výživný nočný krém je mastný výživný nočný krém pre každodenné ošetrenie pleti pred spánkom.
Obsiahnuté orientálne MUMIO je vzácna vysokohorská živica s vynikajúcim regeneračným, upokojujúcim a výživným účinkom na pokožku.

Mumio nočný krém je výživný krém s vysokým obsahom vitamínov E a D-Panthenolu.

Obsahuje orientálne Mumio, vysokohorskú živicu bohatú na aminokyseliny, stopové prvky a minerály. Krém je vhodný pre starnúcu pleť – vypína kožu a udržuje Vašu pokožku vláčnu a hebkú. Má výborné výživné, regeneračné a granulačné účinky.

-Pre aký typ pokožky je krém vhodný:
Mumio nočný krém je vhodný pre všetky typy pokožky, najmä potom pre starnúcu pleť.
Mumio kozmetiku je vhodné kombinovať s užívaním Mumia v tabletách.

-Čo je orientálna mumio:
Mumio je hnedočierna charakteristicky voňajúca vysokohorská živica, ktorá sa v orientálnej medicíne používa viac ako 3000 rokov. Pre svoje mimoriadne účinky bolo odnepamäti vysoko cenené – patrilo dokonca k cisárskym darom a bolo drahšie ako zlato…
Mumio obsahuje rad prírodných minerálov, aminokyselín i stopových prvkov. Náleziskom sú hory v Ázii, kde vytvára na stenách a stropoch jaskýň kvaple v tvare sĺz – aj preto sa múmiu hovorí “slzy skál” alebo “zázrak z Ázie”. Kde presne sa mumio nachádza, zostáva zahalené tajomstvom – miestni zberači tieto informácie taja a odovzdávajú si ich z generácie na generáciu.

Zloženie:

Agua, Izopropyl Myristate, Hydrogenated Palm and rapeseed Oil, Paraffinum Liguidum, Steareth-2, Steareth-21, Glycerín, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, TocopherylAcetate, Mumio, Parfume, Tocopherol, methylparabenum, butylparabén, etylparabénom, Propylparaben, (PH krému neutrálne)

14 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Lea Trvalcová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!