Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.
Masť Tea Tree 50ml priblížiť

Masť Tea Tree 50ml

PLU 421

Na sklade

4,09 € s DPH.

Tea Tree masť – bylinná masť s obsahom 4% vysoko účinného austrálskeho čajovníkového oleja (Tea Tree Oil) a 1% extraktu tymiánu. Masť pôsobí dezinfekčne, a tým čistí pokožku pri akné a kožných ťažkostiach. Je vhodná na regeneráciu pokožky podráždenej slnečným žiarením alebo mechanickým podráždením a na ošetrenie pier pri problémoch s oparmi.

More details

V akých prípadoch Tea Tree masť použiť:
Tea Tree masť je veľmi vhodná pri starostlivosti o pery (napr. pri oparoch) ak starostlivosti pri plesniach nechtov či plesniach medzi prstami. Masť môžete používať na regeneráciu pokožky podráždenej slnečným žiarením, mechanickom podráždení a pri rôznych kožných poraneniach.

Tea Tree masť sa výborne hodí aj na starostlivosť pri akné – masť totiž obsahuje 4% vysoko účinného oleja z čajovníkového stromu, ktorý je známy svojimi protizápalovými a čistiacimi účinkami. V neposlednom rade Vám masť dobre poslúži ako masážny prípravok, následná masáž priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo.

Z čoho sa Tea Tree masť skladá:
Základom Tea Tree masti je olej z čajovníka austrálskeho (Melaleuca alternifolia, anglicky Tea Tree). Táto rastlina rastie na jedinom mieste vo svete, na pobreží Nového Južného Walesu v Austrálii. Dorastá do výšky až 5 metrov, má husté lepkavé listy a biele kvety.
Z listov čajovníka sa pomocou destilácie získava povestný olej, pre ktorý sú typické silné antibakteriálne a protizápalové účinky. Olej z čajovníka obsahuje rad organických zlúčenín, k tým najdôležitejším patrí cineol, terpinolen, sabinen, cymén, pinén, thujen, globulol, myrcen a ďalšie. Tea Tree olej má väčšinou číru alebo žltkastú farbu.
100% Tea Tree olej sa radí k najsilnejším prírodným antiseptikám vôbec.

Masťovým základom je čistená bravčová masť (extrahovaná horúcou parou), ktorá svojím zložením pripomína ľudský tuk. Bravčová masť všeobecne patrí k najkvalitnejším základom mastí: veľmi dobre sa vstrebáva do pokožky, je kvalitným nosičom liečivých látok obsiahnutých v bylinách a používa sa na liečbu rôznych dermatitíd. Hoci sa v súčasnosti hojne využívajú rôzne syntetické látky, kvalitnú bravčovú masť zatiaľ nemôže v mastiach nič nahradiť.

V Tea Tree masti je obsiahnutý tiež pravý včelí vosk – má totiž výborné ochranné a hydratačné schopnosti a zvyšuje celkovú kvalitu masti.

Prečo obsahuje Tea Tree masť aj iné byliny:
Tea Tree masť má svoje účinky zosilnené tymianom – bylinou, ktorá je známa svojím silným antiseptickým pôsobením.

Ako Tea Tree masť správne aplikovať:
Pred nanesením masti odporúčame postihnutú partiu umyť vodou bez mydla a dobre vysušiť. Masť sa nanáša v tenkej vrstve na pokožku tak, aby neupchala póry. Tea Tree masť používame 2-3x denne (alebo podľa aktuálnej potreby), jemne ju vtierame 2 až 3 minúty do kože. Vďaka správnej aplikácii masti pomáhate zvyšovať jej účinok. 
Tea Tree masť neobsahuje konzervanty ani umelé farbivá.

Zloženie:
bravčová masť, včelí vosk, Tea Tree Oil, tymián obyčajný
(Adeps Suillus, Cera Alba, Melaleuca alternifolia Leaf Oil, Thymus Vulgaris Flower / Leaf Oil)

14 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Lea Trvalcová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!