Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.
Sonnentor Smokey salt morská soľ údená 150 g priblížiť

Sonnentor Smokey salt morská soľ údená 150 g

5,29 € s DPH.

Táto údená soľ s tónmi béžovej až svetlo zlatistej farby má výbornú údenú chuť.

More details

Podľa starej udiarenskej tradície sa zušľachťuje v malej udiarni v nemeckom pohorí zvanom Švábska Alba. Aby jej chuť mohla vyzrieť v jemnom dyme z jedľového a bukového dreva, ponecháva sa táto pôvodná morská soľ v udiarni po dobu 6-7 dní. Milovníci údenej kuchyne tak môžu vytvárať svoje vlastné kulinárske recepty, bez toho aby vlastnili udiareň. Dokonale sa hodí k miešaným vajciam, hubovým pokrmom, dusenému mäsu, sendvičov, grilovaným pokrmom, rybám i šošovice s cestovinami. TIP: Pridávajte soľ až ku koncu varenia, aby sa údené aróma krásne udržalo v pripravovanom pokrme.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Lea Trvalcová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!