Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.

Zubná pasta masticha - rôzne druhy

9,90 € s DPH.

Zubná pasta s mastichovým olejom pre prírodnú ústnu hygienu. Zubná pasta MASTIC & HERBS obsahuje výťažky z bylín. Dôkladná zubná hygiena je dôležitá pri prevencii proti paradentóze a zubnému kazu. Pasta neobsahuje fluór, ani umelé sladidlá.

More details

  • Zubná pasta s mastichovým a mandarinkovým olejom, myrhou a šalviou
  • Zubná pasta s mastichovým olejom a kamilkami

Zubná pasta s mastichovým olejom a mandarinkovým olejom.

Zloženie: sorbitol, silica, voda, xylitol, xantánová guma, titanium dioxide, sodium lauroyl sarcosinate, commiphora myrrtha extrakt zo živice, šalvia – olej a extrakt z listov, bisabolol, citrus aurantium amara – z kvetovej vody, glycerín, polysorbate 20, pistacia lentiscus – olej, potassium sorbate, sodium benzoate, dehydracetic acid, allantoin, aróma

Zubná pasta s mastichovým olejom a s extraktom z kamiliek.

Zloženie: sorbitol, silica, voda, xylitol, xantánová guma, titanium dioxide, sodium lauroyl sarcosinate, glycerín, butylene glycol, rumanček kamilkový – extrakt, pistacia lentiscus – olej, potassium sorbate, sodium benzoate, dehydracetic acid

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Lea Trvalcová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!