Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.

RÝCHLOKURZ varenia a rawenia

 

Príďte si s nami vyskúšať RAW a Vegan stravu v praxi! Každý mesiac, špeciálne stavané menu, ktoré sa skladá vždy zo 100% štavy, smoothie nápoja, RAW polievky, hlavného jedla a dezertu. O tom, že to ide aj bez dlhého státia pri hrncoch, a stále výživne a zdravo, sa môžete presvedčiť na vlastnej koži. Kurzy sú vždy plné dobrého jedla, inšpirácie a v neposlednom rade aj zábavy a skvelých tipov do kuchyne! Vidíme sa na tom najližšom? :)

 

            
 

Miesto je potrebné si zarezervovať, počet osôb na kurze je obmedzený

 

MÁM ZÁUJEM

 

 


What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Katarína Krasničanová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!