Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.

Zdravá výživa nie je len našou prácou, ale aj vášňou, a preto vám veľmi radi poradíme s výberom biopotravín a produktov, ktoré nájdete v našej predajni. Vďaka komplexnému portfóliu produktov si u nás príde na svoje vegetarián, vegán, ale aj človek, ktorý sa snaží začať zdravšie žiť. Radi vám poradíme aj so spracovaním u nás zakúpených potravín, prezradíme vám fit recepty a odovzdáme vám naše dlhoročné skúsenosti.

 

NÁŠ TÍM

Ahojte! Sme Martina, Denisa, Dorota, Lenka a Petra. Zdravá strava je pre nás jedna krásna a nevyčerpateľná téma, ktorej sa venujema skutočne naplno. Tešíme sa na vašu návštevu u nás

nas team

„Zdravá strava je pre mňa jedna krásna a nevyčerpateľná téma, ktorej sa venujem skutočne naplno. 

Je to môj najobľúbenejší životný štýl!„

Kedysi si nevedela bez kačky s knedľou predstaviť svoj život, dnes vo veľkom holduje RAW Vegan strave, a aj lepku dáva jednoznačné NIE! Zdravotné problémy a potravinové alergie už v útlom veku boli dôvodom prečo zmenila svoj jedálniček od základov. Za túto možnosť je vďačná, cíti sa FIT ako nikdy pred tým a tvdrí, že nič v živote nie je náhoda.

Prevádzkovateľ internetového obchodu www.biotopka.sk je:

 

© Rent Technology s.r.o.

IČO : 44991274

IČO DPH: SK2022904598

Žiar 500, 032 05 Žiar

firma je platcom DPH

Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia (SOI), Inšpektorát SOI pre Žilinský kraj, Predmestská 71, P. O. BOX B-89, 011 79  Žilina 1, Odbor výkonu dozoru, tel. č. 041/7632 130, 041/7632 139, fax č. 041/7632 139


What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Lea Trvalcová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!