Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.
Chlorella prášok BIO 125g priblížiť

Chlorella prášok BIO 125g

PLU 678

Na sklade

16,19 € s DPH.

Chlorella je riasa fungujúca ako vysoko účinný detoxikant. Má vynikajúcu schopnosť fixovať a vylučovať toxíny z tela. Chlorofyl, ktorého má najvyšší podiel zo všetkých organizmov, má mimoriadne kladné účinky na ľudské zdravie.

More details

Chlorella obsahuje unikátny komplex živín podporujúcich zdravú tvorbu tkanív a množenie zdravej mikroflóry. Z živín obsahuje Betakarotén, vitamíny B, vrátane B12, C, K, minerály a esenciálne mastne kyseliny. Jedná sa o 100% čistú chlorellu.

Použitie: Primiešajte 1 lyžičku do vody, zeleninovej alebo ovocnej šťavy, džúsu, šalátu a pod. Denná dávka je max. 1 až 2 lyžičky. Prvé dva týždne zvyšujte postupne dávku z 1/3 lyžičky na 1.

Pozn.: Vyššie uvedený text nie je zdravotným tvrdením, ktoré má za účel vyvolať v zákazníkovi dojem, že výrobok je potravina s pozitívnym dopadom na ľudské zdravie. Text je interpretáciou informácií z verejne dostupných zdrojov. Nakoľko od 14. 12. 2012 podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 nesmieme uvádzať vplyv potravín a väčšiny ich zložiek na ľudské zdravie – preto Vás prosíme, aby ste si dohľadali vplyv obsiahnutých látok daného výrobku na ľudské zdravie sami z verejne dostupných zdrojov. Ďakujeme za pochopenie!

Zloženie:

100% BIO chlorella prášok.

Energetické hodnoty:  1448kJ / 346kcal

Tuky 7,80g
– z toho Nasýtené mastné kyseliny 3,10g
Sacharidy 6,90g
– z toho Cukry 1,60g
Bielkoviny 61,30g
Soľ 200mg
Vláknina 16,10g

Minerálne látky:
Vápník 330mg (4,1% *RI)
Železo 210mg (150% *RI)
Zinok 69,8mg (69,8% *RI)

Vitamíny:
B1 1,3mg (11,7% *RI)
B2 3,1mg (22,1% *RI)
B6 1,0mg (6,9% *RI)
B12 50μg (200% *RI)
E 8,9mg (7,4% *RI)

* Referenčná hodnota príjmu u priemernej dospelej osoby (8400kJ / 2000kcal)

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Katarína Krasničanová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!