Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť služby a pohodlie pri nakupovaní.

Výrobcovia

Informácie

Najpredávanejšie produkty

RAW Torty Od BioTopky

Naša vlastná výroba! Poctivo a s láskou

RAW Torty Od BioTopky Máme pre Vás 1 produkt.

  • 2,70 € Skladom

    Pripravili sme si pre Vás možnosť objednať si RAW potešenie až ku Vám domov! Výnimočná situácia si vyžaduje výnimočné riešenia, preto objednajte, a vyzdvihnite u nás osobne na predajni už tento piatok 30.3 v čase 10-15:00 (do 12:00 umožnený nákup len pre seniorov! ), alebo si nechajte RAW kúsok priviezť až ku vám domov! Foto - ilustračná!

    2,70 €
Zobrazené 1 - 1 z 1 produktu

What client say?

Tomáš Kučka

l.janovec26@gmail.com

Obchodík so zdravou výživou, ktorý rastie neuveriteľným tempom :) služby, sortiment a samozrejme celý skvelý tím z BioTopky. Ja osobne mám veľmi rád progresívne firmy, ktoré nezaspali dobu a VY do tejto kategórie určite spadáte. Držím palce aj keď viem, že to nepotrebujete a teším sa, že vždy keď prídeme do LM máme tam miesto, kde sa vždy veľmi radi vraciame.

Katarína Krasničanová

lenka.krasnicanova@gmail.com

Výborné !!! Ochutnala som skvelý nápoj s banánom, jahodami, pomarančom a mätou a bola som naozaj milo prekvapená, plnou, sýtou chuťou a veľmi príjemnou hladkosťou nápoja. Odporúčam všetkým, ktorí si vážia svoje peniažky, zdravie a krásu nakoľko naozaj dostanete to čo očakávate.

Michaela Hladká

lenka.krasnicanova@gmail.com

Najlepší personál, milý, ochotný poradiť pomôcť a pripraviť Fresh s radosťou a úsmevom na tvári. ♥

Juraj Medvec

lenka.krasnicanova@gmail.com

Široký sortiment (človek tam dokáže nájsť všetko čo potrebuje) a hlavne príjemná obsluha ;)

Bethany Kelly

bethanykelly@gmail.com

Amazing! The shop is very nice and well decorated, they have so much to choose from, and the juices Lena made us were SO GOOD! I would definitely recommend this place to anyone visiting Liptovský Mikuláš!!